Ankacar Oto Kiralama

Araç kiralama sektöründe müşteriye değer vermeyi ilke edinmiştir...

Kurumsal Araç Kiralama

Günümüzde şirketler binek otomobil ihtiyaçlarını satın almak yoluyla yaptıkları gibi; Ankara kurumsal araç kiralama yoluyla da yapabilmektedirler. Burada Ankara kurumsal araç kiralamanın bir çok avantajları vardır. Ankara kurumsal araç kiralamanın faydalarını en belirgin olarak kriz dönemlerinde ülkemizde belirgin olarak gördük. Yaşanılan ekonomik krizlerde en belirgin görünen nokta likidite ihtiyacı olmuştur. Şirketler ellerindeki fonları daha etkin ve likit kullanmak istemişlerdir. Burada kurumsal araç kiralama uygulanan tedbirlerin başında gelmiştir.

Ankara Oto Kiralama

Özellikle kriz dönemlerinde, şirketin aktifine kayıtlı bir otomobil ile kurumsal araç kiralama arasında; Ankara kurumsal araç kiralama lehine çok sayıda avantaj vardır. Burada kurumsal araç kiralama yapan işletmeler, fonlarını aktiflere bağlamamış olurlar. Likit varlıklarını aktif varlık olarak otomobile değil de kurumsal araç kiralamayla çözdüklerinde artan risk ortamından daha kısa sürede çıkmayı sağlayabilirler.

Burada şirketlerin ellerinde bulundurdukları var olan fonları, bir otomobil satın almak için kullanmayarak likit kalmaya devam etmektedirler. Bunun yerine kurumsal araç kiralama yaparak, ellerindeki kaynakları daha verimli ya da daha doğru ifadeyle kar marjı daha yüksek olan kendi faaliyet alanlarında kullanmalarına olanak sunmaktadır.

Bu sebepten; ANKACAR Oto kiralama olarak, kurumsal müşretilerimizin Ankara kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarında, profesyonel çalışma ekibimiz ve zengin filomuzla, krizsiz ve risksiz bir Türkiye temennilerimizle sizlerin hizmetinizde olmaktan gurur duyarız

Kurumsal araç kiralama ile ilgili fiyat bilgisi için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz;

  • Telefon : (+90 312) 359 13 13
  • Gsm : 0543 494 15 09
  • E-mail : info@ankacarotokiralama.com