Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta
Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta
Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta
Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta 2015 modellerinde kasa değişimi bulunmamakta. Çünkü bu yıl değişimi Passat’ta yaptıkları için, Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta ön görülen değişim ise 2017 yılı olarak tahmin edilmektedir. Diğer yıllara oranla Jetta’da çok fazla değişiklik görülmemektedir. Yeni modellerinde multimedya konsolunun boyutu 5′ olması ve bir kaç donanım haricinde değişiklik olmaması, aslında yeni kasa Jetta tutkunları için ideal bir araç olmaktadır.

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta 2015 incelememizde teknik verilerden ziyade, kullanım kolaylığı, keyifli sürüşü, yakıt tüketimi ve kullanıcı yorumlarından bahsedeceğiz.

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta modellerinde 1,2 TSI ve 1,4 TSI motorlar bulunmaktadır. Fiyat olarak ve yakıt olarak 1,2 TSI aileler için daha ideal bir araç olmasının yanında, şehir içi kullanımlarda çok daha etkin bir araç olmaktadır. Tabi ki 1,4 TSI ile uzun yolları çok daha rahat bir şekilde alabileceğiniz gibi, kendi segmentinde ki araçlardan çok daha seri bir kalkışı bulunmaktadır.

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta | Kullanım İncelemesi

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta araçlarda sürücüye bir güven verdiğini biliyoruz. Jetta’da bu güven ile birlikte konsol kısmının çok iyi dizayn edilmiş olmasından dolayı, sürücü tüm kontrolü eline alabiliyor. Ayrıca tamamı ile elektrik aksam olmasından dolayı, istediği gibi tek bir tuş ile araç içi kontrollerini sağlayabiliyor.

Ankara Oto Kiralama Volkswagen Jetta geniş ve ağır bir araç olmasından dolayı, şehir içi ve şehir dışı Jetta yakıt tüketiminde ciddi farklar görülmektedir. Şehir dışı ortalamada 100 Km’de 4,5 Litre yakıt tüketirken, aynı araç ile şehir içinde 7 Litre yakıt tüketiyorsunuz.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.