>

Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Renault Symbol

Ankara Oto Kiralama Renault Symbol
Ankara Oto Kiralama Renault Symbol
Ankara Oto Kiralama Renault Symbol
Ankara Oto Kiralama Renault Symbol

Ankara Oto kiralama renault symbol araçını bugün siz değerli Ankacar Oto Kiralama müşterileri için Ankara Oto Kiralama Renault Symbol aracını test ettik. İncelememizde başta Renault Symbol yakıt tüketimi, konfor, güvenlik gibi başlıca bu unsurların üzerinde durarak incelememizi bu yönde yaptık.

Uzun yıllardandır Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede en çok satılan arabalar listesinin başına çeken Ankara Oto Kiralama Renault Symbol halk dilindeki adı ile Reno Sembol üçüncü nesli ile satışa sunuluyor. İlk ve ikinci nesil Symbol’ler türkiye’de tasarlanmış ve Bursa’da üretilmiştir. Fakat yeni görünüme kavuşan araç artık markanın romanya’daki firmasında üretilmekte. Dacia Logan ile aynı görünüme sahip olan Symbol donanım bakımından rakibinden bir adım önde.

Ankara Kiralık Oto Renault Symbol | Dış Tasarım

Otomobilin dış tasarımı eski modellerine göre daha yapılı ve kaslı bir yapıya sahip. Eski model ile pek ilgi ve alakası kalmayan araçta ciddi anlamda reformlar ve yenilikler mevcut. Yan bakışta ise köşeli hatlar özellikle dikkat çekmekte. Eski kasalarda kullanıcısının en çok şikayet ettiği eksikliklerinden olan alçak tavan sorunu bu model ile iyileştirilmiş durumda. Arka tarafta ise göze çarpan iki ana unsur geniş bagaj kapağı ve smybol yazısı oluyor.

Ankara Kiralık Oto Renault Symbol | İç Mekan

En dolu paketi incelememizde ciddi anlamda içi ferah, geniş ve kullanışlı bir multimedya ekranı bizi karşılamakta. Sınıfı ile kıyaslandığı zaman daha geniş oturum alanı, daha yüksek ve güvenilir sürüş olanağı sağlayan arabada navigasyon sistemi gayete başarılı ve kullanışlı bir ara yüze sahip durumda.

Ankara Oto kiralama firması olarak Elektrik klima ve tuş dağılımı ise arabanın göğüs bölümüne ayrı bir görünümü Ankacar Oto Kiralamayı cezbetti

Kiralık Araç Renault Symbol Büyük Bagaj Hacmi Rakiplerinden Bir Adım Öteye Götürüyor

Yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer yenilik ise yeni symbol bagaj hacminde gerçekleşmiş durumda. 510 litrelik geniş uzun ve kullanışlı bagaj hacmi ile rakiplerini geçmiş durumda.

Yeni Kasa Renault Symbol Motor Seçenekleri arasında;

  • 0.9 Litre Benzinli
  • 1.2 Litre Benzinli
  • 1.5 Turbo Dizel

motor seçenekleri ile satılıyor.

Bizim incelediğimiz model Symbol 1.5 Dci Joy 90 beygirlik modeli idi.
Yeni kasa Renault Symbol yakıt tüketimi konusunda sınıfının en cimrisi. Şehir için kullanım verilerimizde agresif kullanımın yanında yoğun trafiğe rağmen 6 litreyi geçmezken normal ve sakin kullanımda araç rahatlıkla 5 litre civarı yakıt tüketimi sergilemekte. Ayrıca araçta bulunan Eco tuşu yardımı ile tüketiminizi yüzde on civarlarında düşürebilmeniz mümkün.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.