Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Renault Fluence

Ankara Oto Kiralama Renault Fluence
Ankara Oto Kiralama Renault Fluence
Ankara Oto Kiralama Renault Fluence
Ankara Oto Kiralama Renault Fluence

Yeni kasası ile Ankara Oto Kiralama Renualt Fluence sizler için inceledik, konumuzda Kiralık Araç Fluence yakıt tüketimi, kullanıcı yorumları ve teknik özellikleri ve tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ankara Oto Kiralama Renault Fluence 2011 yılında piyasaya sürülen 3. nesil Megane aracıdır. Bilindiği üzere Renault, Megane modellerinin oldukça fazla tutması ve hatta modelin markanın bir adım önünde bulunması ile birlikte, Megane üretimine HB kasada devam etmiştir.

Tabi ki bu değişim ile birlikte, D segmentinde ihtiyaç duyulan sedan kasa araç için, Ankara Kiralık Araç Renault Fluence üretime geçmiştir. Özellikle tartışmalı kasası ile bir anda tüm gözleri üzerine çevirmesi ve satış rakamlarının ilk satış yılında beklenenin üzerinde olması ile birlikte Fluence yeni bir Megane olarak halk tarafından oldukça beğeni ile karşılanmıştır.

Ankara Oto Kiralama Renault Fluence | İncelemesi

Her yıl olduğu gibi, bu yılda 2015 Ankara Oto Kiralama Renault Fluence oldukça fazla tercih edilmekte olup, şimdiden satış rakamları ile beklentileri karşılamış durumda. Bunun özellikle Renault’un bir başarısı olması ve hem teknik servis konusunda çok ileri seviyelerde olmasının da bu satışlara katkısı olmasından dolayı, özellikle aracınız fiyat / performans bakımından kullanıcıları memnun ettiğini söyleyebiliriz.

Ankara Oto Kiralama Renault Fluence | Teknik Özellikleri

Durum böyle olunca’da bir çok sürücü için bu kısmı olarak araç sürüşünü zorlaştırmaktadır. Elektronik aksamın bir hayli fazla olduğu araçta, multimedya konsolu oldukça başarılı olduğunu söyleyelim. Ayrıca direksiyon simidinden bir kaç hareket ile tüm aracı kontrol edebilecek bir kumanda sistemine sahiptir. Aracın arka kısmının daha geniş olması, yolculuk yapanlar için rahat bir seyahat imkanı sunmaktadır. Dizel ve benzinli motor seçenekleri bulunan aracın en çok tercih edilen modelleri 1,5 motor türleridir.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.