Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era

Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era
Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era
Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era
Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era

Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era DIŞ Görünüşü ile değil, donanımı, güvenliği ve kusursuz bir otomobil olarak sahibini aşırı yakıt üretiminden kurtarmalı. Tüm özelliklere sahip olan ve sahibine kusursuz bir hizmet sunan otomobil Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era Pürüzsüz yüzeyi, rektörlü arka tamponu ve gövdeye doğru kıvrılan arka stop grubu lüks ve uyumlu, yenilikçi çizgileriyle tüm insanların benliğini üzerine çekmektedir.

Olağan üstü aydınlatan ön farları ile gece optimum aydınlatma sağlayan ön farları ile iki parçalı çerçevesi ile Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era muhteşem görünüm kazanarak insanları ilgisini üzerine çekiyor. Ayrıca bu muhteşem araç arka ve yan tarafları ile uyumlu bir görünüm sağlamakta. Gövdeye doğru kıvrılan stop gurubu ile yüksek görünürlük sağlamakta ve tavan yapısı kısa burun tasarımı gövdesindeki çizgiler ile sportif şık bir görüme sahiptir.

Ankacar Oto Kiralama incelemesinde Opsiyonel olan led entegre projeksiyon tip farlar ile Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era sofistike bir görünüme sahiptir. 2 tonlu bej 2 tonlu gri ve 1 tonlu siyah olmak üzere üç farklı iç döşeme rengi, dış kapı kolların rengi zarif ve kesintisiz görünümü ile uyumlu olarak müşterilere sunuluyor. Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era 14 çelik veya 16 alaşımlı jant seçenekleri ile şık ve modern görünüm sağlayarak, ışık sensörlü, farlar, hava kararmak üzere iken kapalı park alanında olması durumunda veya tünel bibi yerlere girildiğinde otomatik olarak devreye giren standart uyumlu ışık sistemleri ile mükemmel bir yolculuk sağlamaktadır.

Kış günlerinde ya da sisli havalarda daha fazla görünürlük sağlamak için ışık ve akıcı gövde tasarımı ile bütünlük gösteren sis farları mevcuttur. Ayrıca yan aynalarda bulunan şık ve modern tasarımlı lambalar araca harikalar katarak dönüşlerde ekstra görünürlük ve güvenli bir yol geçirilmesini sağlamaktadır.

Ankara Oto Kiralama Hyundai Accent Era 136 beygir gücüne sahip olan Hyundai Accent Era 1,5 CRDi motor ve 4 lt ye kadar düşebilen yakıt tüketimi ve daha üst rakipleriyle boy ölçebilecek dizel motoru ile hem güç ve hem de yakıt ekonomisini bir arada isteyenler için son derece mükemmel bir araçtır.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.