Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Ford Focus

Ankara Oto Kiralama Ford Focus
Ankara Oto Kiralama Ford Focus
Ankara Oto Kiralama Ford Focus
Ankara Oto Kiralama Ford Focus

Ankara Oto Kiralama Ford Focus Yeni kasası ve özellikle HB tutkunları için aranan kan olarak karşımıza çıkmıştır. Yıllardır alışmış olduğumuz ve özellikle 2000’li yıllarda hem ailelerin, hemde şirketlerin tercih etmiş olduğu araç olmasından dolayı, gücü, yakıtı, görünümü, konforu ile her zaman ilgi çekici olmuştur.

Ankara Oto Kiralama Ford Focus sedan kasa olarak 1997 yılından 2014 yılına kadar ufak modifiye değişiklikleri ile kullanıcılara sunulmuştur. Yeni kasa değişimi ile birlikte, Ford Fiesta ile birlikte, aynı tür HB kasa olarak satışa çıkarılan Ford Focus, henüz yeni olsa’da şimdiden kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda.

Ankara Oto Kiralama Ford Focus hem aileler için, hemde gençler için ideal bir araç olmasından dolayı, oldukça yoğun bir ilgiyi üzerine almıştır. Burada Ford’un yaygın servis ağının da etkisinin büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Ankara Oto Kiralama Ford Focus | Özellikleri

Ankara Oto Kiralama Ford Focus 2015 modellerinde 1.6 motor kullanılmaktadır. Ancak kasada tercih edilen Titanyum modelleri, fiyat bakımından daha yüksek olsa’da, kişiler tarafından tercih edilmektedir. Multimedya ekranı, yol bilgisayarı, geniş ön konsolu ile şoföre hem güven vermekte, hemde kullanım keyfi sunmaktadır.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.