Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Fiat Linea

Ankara Oto Kiralama Fiat Linea
Ankara Oto Kiralama Fiat Linea
Ankara Oto Kiralama Fiat Linea
Ankara Oto Kiralama Fiat Linea

Ankacar Oto Kiralama firması olarak Ankara oto kiralama Fiat Linea modellini incelememizde aracın teknik özellikleri yanı sıra yakıt tüketimi, kullanıcı yorumları ve daha bir çok farklı detayı göz önünde bulundurduk.

Öncelikle şunu belirtelim ki, marka araçlarında üç çeşit motor bulunmaktadır.

  • Normal Motor
  • Turbo Motor
  • Multijet Motor

Bu motorlar arasında Fiat’ın özellikle Opel Astra modellerine de vermiş olduğu 1,3 multijet motorlar, hem çalışma sistemi ve hemde yakıt tüketimi ile çok önemlidir.

Ankara oto kiralama firmalarının bu araçları seçme nedenlerinden biride yakıt tüketimidir. Ankara oto kiralama fiat linea araçlarının yakıt ekonomisi bir çok yönden kullanıcıları cezbetmektedir.

Kiralık Araç Fiat Linea MultiJet Motor

Ankara oto kiralama fiat line da Fiat'ın bu araçlarda da normal motor ve mutlijet motor bulunmakta olup, özellikle yakıt tüketimi konusunda çok büyük farklar bulunmaktadır.

Kiralık Araç Fiat Linea | DIŞ TASARIM

İtalyan çizgileriyle şekillenen ve Ankara oto kiralama fiat linea araçını seçen Ankacar Oto Kiralama, şık görünümüyle tüm aileyi daha ilk görüşte etkileyecek. Yenilenen ön ve arka tamponları, şıklığını tamamlayan krom ayrıntılarıyla yeni Ankara Oto Kiralama Fiat Linea tüm bakışları üzerinde topluyor.

Kiralık Araç Fiar Linea | İÇ TASARIM

Yeni Linea; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlıyor.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.