Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino
Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino
Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino
Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino Cargo ve Fiorino Combi, hem işte hem de gündelik hayatta yeniliğe önem verenler için içten dışa yenilendi. Fiat Fiorino şimdi modern ve dinamik yeni dış tasarımıyla daha yakışıklı, yenilenen iç tasarımıyla daha şık, yeni donanımlarıyla daha teknolojik... Üstelik tüm yeteneklerinin yanında ulaşılabilir fiyatıyla da rakipsiz! Bu yüzden Fiat Fiorino’yu bilen söylüyor... “İşi bileceksin, Fiorino’yu seçeceksin.”

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino ile ister gezmek için ister iş için kullanın.. Fiorino Combi işi biliyor, ihtiyaç duyduğunuz her konuda benzersiz çözümler sunuyor. Yukarı açılan kapısıyla yükleme ve görüş rahatlığı sağlayan yenilenen Fiorino Combi, 3. sıradaki camıyla da daha ferah bir iç ortam yaratıyor. Çıkarılabilen arka koltuklarının yanı sıra tek parça katlanabilir ve çift parça çıkartılabilir koltuklarıyla da gerekli anlarda daha büyük taşıma kapasitesi ve hacim sunuyor.

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino Genişliğe olduğu kadar konfora da önem veren yenilenen Fiat Fiorino Combi, 5” dokunmatik ekranlı navigasyon entegreli multimedya sistemi, yeni fonksiyonel direksiyonu, gösterge paneli, ısıtmalı koltukları ve hız sabitleme sistemi ile de her yolculuğunuzu keyifli hale getiriyor. Dinamik ve modern yeni dış tasarımı, Piano Black dış dikiz aynaları, kapı kolları, özel tip yan süs çıtaları, tavan rayları ve 16” jantlarıyla yenilenen Fiorino Combi ilk bakışta asaletini hissettiriyor.

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino Hız sabitleme sistemi, dokunmatik radyosu, ısıtmalı koltukları ve şarj amaçlı USB girişiyle Fiat Fiorino, size hak ettiğiniz yaşam kalitesini aracınızın içinde veriyor. Gösterge paneli, direksiyonu ve koltuk döşemeleriyle de şıklığını daha ileriye taşıyor. Kısacası, yenilenen Fiat Fiorino teknolojisi ve konforuyla işi bilenlerin tercihi.

Ankara Oto Kiralama Fiat Fiorino, katlanan koltukları ve kolayca açılan kapılarıyla tüm yükünüzü alıyor, kompakt yapısıyla sizi diğer ticarilerin gidemeyeceği her yere kolayca götürüyor. Özellikle şehir merkezleri için geliştirilen Fiorino Cargo, pratikliği kadar keyifli sürüşüyle de her hareketinize özgürlük getiriyor. Kısacası, yenilenen Fiat Fiorino , boyundan büyük işler başaran kapasitesi ve hareket kabiliyetiyle işi bilenlerin tercihi.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.