Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Fiat Egea

Ankara Oto Kiralama Fiat Egea
Ankara Oto Kiralama Fiat Egea
Ankara Oto Kiralama Fiat Egea
Ankara Oto Kiralama Fiat Egea

Ankara Oto Kiralama Fiat Egea öncelikle ilk hedefi olarak, 2016 yılının en çok satılan bir modeli olmak için çalışmalarının hızın da sizler de çok sağlıklı bir şekilde hak vereceksiniz. Bu çalışmaların içerisin de en önemli noktaya değinen Fiat egea 5 yıl içerisinde 100 bin kilometre garantisini tüketiciye bir hak olarak verdi.

Bu süreç içerisinde sağlamlık kontrolleri adına her ne gerekiyorsa en detaylı bir şekilde incelenmesi ile birlikte tüm çalışmaların artışını sağladı. Bu çalışmalar içerisinde en çok dikkat çekenlerden bir tanesi de bu aracı bir İtalyan tasarım harikası olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Her erkek içinde bir araba sevgisi, araba aşkı beslemektedir. Bu aşk ile incelemeniz sonucun da herkesin hayal edip etmemesinin bir önemi bulunmamaktadır.

Ankara Oto Kiralama Fiat Egea her daim gerek sokakta olsun gerek bir toplum içerisinde olsun görüldüğünde bakılmamasının bir güçlük olduğunu size her daim hatırlatacak bir tasarım sahiptir. Bu tasarım harikası otomobil gerek yapısı gerek sağlamlığı gerek motor hacmi çeşiti ile farklılık içerisinde sıralanmaktadır. Ankara Oto Kiralama Fiat Egea 1.4 litrelik motoru ile 95 beygir gücündedir. 1.6 litrelik motoru ile de 110 beygir gücüne olup 6 ileri bir konsepte sahiptir. Bu konsept içerisinde 1.6 lik dizel egea ise ayrı bir konsepti olup 120 beygir gücün de yer almaktadır. Bu dizel seçeneğinde ise otomatik şanzıman seçeneği ile 2016 ‘nın yarısından itibaren tüketiciye sunulacaktır.

Ankara Oto Kiralama Fiat Egea ya dışardan bilgisiz bir şekilde baktığınızda da adeta o sportif ve her alanda binebileceğiniz bir araç olduğunu sizlere çok rahat bir şekilde sunacaktır. Bu düzenleme Ankara Oto Kiralama Fiat Egea ailesine adeta yüzde iki yüz bir kazanç getirisi sağlayacaktır. Fiat her daim yenilikçi bir çalışma konsepti le yılın otomobili seçilme yolu içerisinde yürümektedir. Bu yerli üretimi ile birlikte halkın da diyebiliriz, tüketicinin de gözünde tek olarak bilinirlik sağlaması Fiat’ın her daim bir yerli üretimle aile kazancı olduğunun bildirgesini açıklamıştır. Fakat en lüks üretim modeli olan egea’nın Lounge 17 inç büyüklüğünde alışımlı jantı ile krom bagaj çıtaları ilk olarak dikkat çekmektedir. Bununla da kalmayıp yağmur sensörleri, Elektrikli olarak bel destek sistemi, arka kol dayaması ve geri görüş kamerası ile navigasyon bulunmaktadır.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.