Ankacar Oto Kiralama

Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Araçlarımız

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo
Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo
Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo
Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo Piyasalara, zamanında damgasını vurmuş, ilk çıktığı günden bu yana Türkiye’nin en sevilen hafif ticari aracı olan Yeni Nesil Fiat DOBLO’yu testimize konuk ettik.Karizmatik tasarımı, üstün teknolojisi, yüksek performansı, geniş ailelerin ve patronların genelde tercih ettiği Doblo oldukça iddialı ve farklı bir yüzle karşımıza çıkıyor.Türkiye’deki ticari araç kavramını değiştiren Doblo, hem ticaretin hem de aileler için içten dışa, tepeden tırnağa yenilenmiş durumda.

Dünyada sadece Bursa’da Fiat için önemli bir lokasyon değerini taşıyan TOFAŞ tesislerinde üretilmekte olan Yeni Nesil Doblo Amerika yolculuğuna Doblo’dan önce Dodge-RAM PRO MASTER olarak ilk adımını atmış oldu.Tasarımları yine sadece Türk mühendislere ait, AR-GE testleri tamamen Bursa ilimizdeki TOFAŞ fabrikasında tamamlanmış olan Doblo gerçekten dünya standartlarını yakalamış.Gerek dış görüntü, gerekse iç tasarım olarak oldukça iddialı olan bu hafif ticari gönülleri yine fetedeceğe benziyor.

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo Tamamen yüzünü değiştiren ve ilk olarak bu kasada Yeni Doblo ile yollara çıkan araç yine eski performans ve sağlamlığını üzerinde barındırıyor.Selefi ile aynı çizgilere sahip aracımızda, ön ızgara, farlar ve kaput tamamen yenilenerek daha estetik ve kibar bir görünüşe kavuşturulmuş.

İncelediğimiz Premio paket aracımızda ön pancurda bulunan krom kaplama çita arma ile birleştirilerek estetiği bir adım daha öne çıkarıyor.Oldukça masum bakışlara sahip Doblo’da farlar hafif karartılarak yine farklı bir izlenim vermeyi başarıyor.Selefinde şikayet edilen kaput yüksekliği bu modelde oldukça değişime uğramış durumda

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo Aracın direksiyonuna geçtiğinizde ön kısıma, şimdi tam olarak hakim pozisyondasınız.Panjur deseni ve sis farları güzel bir kombinasyon yakalamış.Gövde rengi tamponla, tampon şekli ve tasarım başarılı bir şekilde birleştirilmiş.Bizce kardeşinden daha yakışıklı olmuş diyebiliriz.

Aracımızın iç kısmına göz attığımızda ilk göze çarpan değişiklik direksiyon oluyor.Fiat 500L ile benzerlik gösteren direksiyonda yine kenarlarına yumuşak radyuslar verilmiş estetik görünüme kavuşturulmuş şekliyle farkını belli ediyor. Ön göğüs tamamen değişime uğramış durumda.Gerek havalandırma kanalları gerekse radyo, navigasyon sistemi tepeden tırnağa değiştirilmiş.

Ön göğüs şoföre oldukça kolaylıklar sağlamaktan geri kalmıyor tuşlar oldukça açık ve oldukça büyük tutulmuş.

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo Yeni modelimizde yer alan Doblo Combi ve Panorama’da standart olarak sunulan 5” dokunmatik ekranlı multimedia sistemi(Uconnect:Radyo, MP3 Çalar, USB, AUX girişleri ve Bluetooth bağlantısı ile sesli komut özellikli) standart olarak sunulmakta, Easy ve Safeline paketlerinde teknoloji paketi şeklinde opsiyon olarak sunulmakta.

Elektrikli ayar kontrollü ayna yine olması gerektiği gibi aracımızda mevcut bunun üzerine ayarlama butonu tam ortada iken, butona bastığımızda aracımızın aynaları kapanmakta.Bu da güzel bir fonksiyon olarak yerini almış.Fakat müşterinin bunu ne kadar kullanacağı meçhul.

Araçta standart olarak sunulan cruise-control, yani hız sabitleyicisi bulunmakta. Ve bunun da sürücü için büyük bir kolaylık sağladığı su götürmez bir gerçek.Bu fonksiyon araçta Easy ve Safeline paketleri hariç tüm paketlerde standart olarak karşımıza çıkıyor.

Ankara Oto Kiralama Fiat Doblo Araçta seçeceğiniz paket ve döşemeye göre jant seçenekleri de mevcut. Ürün gamına yüksek performanslı bir motor daha eklenmiş.Toplamda 4 farklı dizel motor seçeneği ve comfortmatic şanzımanı ile tüm yükünüzü zahmetsizce taşımanıza olanak sağlayacaktır.

Ankacar Oto Kiralama firması olarak geniş araç filomuz için lütfen tıklayın.