Ankacar Oto Kiralama

Ankara'da oto kiralama için en uygun fiyat listesini firmamızda bulabilirsiniz...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Ankacar Oto Kiralama Blog

Ankara Oto Kiralama Fiyat Listesi

Oto kiralamada dikkat edilen konulardan birisi de kiralama ücretleridir. Bu doğrultuda siz sayın müşterilerimiz bu konuda titizlikle araştırma yapıp Ankara Oto Kiralama Fiyat Listeleri ile ilgili bilgi edinme arzusundasınız. Ankacar Oto Kiralama ailesi olarak Ankara Oto Kiralama Fiyat Listelerine ulaşma arzusu içinde olduğunuz farkındalığı içerisindeyiz. Bu nedenle siz sayın müşterilerimizi bilgilendirmeyi görev bilmekteyiz. Araçların konforu, modeli, kalitesi kadar bunların bileşimi ile ekonomik olması siz sayın müşterilerimizin tercihidir.

Biz de Ankacar Oto Kiralama ailesi olarak siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini misyonumuz bilerek Ankara Oto Kiralama Fiyat Listesi ücretlerimizi de o doğrultuda belirlemekteyiz. Kaliteyi ekonomiyle birleştirerek siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunmakla birlikte siz sayın müşterilerimizin aklındaki soruları gidermek açamacıyla Ankara Oto Kiralama Fiyat Listesi oluşturmuş bulunmaktayız. Araç kiralama ücretlerimiz keyfi şekilde belirlenmeyip araçların modeli, kullanım amaçları, gün sayısı dikkate alınarak belirlenmiş olup ücretlerimizde belirli standardı oluşturmuş bulunmaktayız. Oluşturulan bu standardın siz sayın müşterilerimize seçim yapma kolaylığı sağladığı gibi aynı zamanda piyasada Ankara Oto Kiralama Fiyat Listelerindeki ücretlerin belirsiz ve çok değişken olduğu şirketleri ayırmada olanak sağlamaktadır.

Siz sayın müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı aşağıda araçlarımızı ve fiyat aralığımızı belirtmekteyiz.

HUNDAi ACCENT ERA, HUNDAİ İ20, FİAT PUNDO, FİAT LİNEA, RENAULT SYMBOL (SEDAN) , PEUGEOT 301 model araçlarımızın günlük araç kiralama bedelleri 60-120 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda taban ücretimiz 50 TL’ye kadar düşmektedir.

FIAT EGEA, RENAULT FLUENCE, WV JETTA, WV PASSAT model araçlarımızın günlük araç kiralama bedelleri 90-150 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda ücretlerimiz 70-100 TL arasında değişmektedir.

FIAT DOBLO, PEUGEOT PARTNER TAPEE, FIAT FIORINO gibi araçlar günlük kiralamalarda 80-130 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda taban ücretimiz 60 TL’ye kadar düşmektedir.

WV CARAVELLA, MERCEDES VITO model araçlarımızın günlük araç kiralama bedelleri 130-250 TL arasında değişirken uzun süreli kiralamalarda günlük 90-110 TL arasında değişmektedir.

Yukarıda ayrıntısı ile açıkladığımız Ankara Araç Kiralama Ücretleri siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda belirlenmiş olup ücretlerimizde araç ve kiralanan gün sayısı doğrultusunda değişikler yapılmaktadır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.