Ankacar Oto Kiralama

Ankacar firmasına ait olan araçlarımızı filo halinde kiralayabilir ve şirketinizin araçlarını biz verelim...
(0312) 359 13 13 | 0543 494 15 09

 

Ankacar Oto Kiralama Blog

Ankara Filo Araç Kiralama

Günümüzde şirketler binek otomobil ihtiyaçlarını satın almak yoluyla yaptıkları gibi; Ankara Filo Araç Kiralama yoluyla da yapabilmektedirler. Burada Ankara Filo Araç Kiralamanın bir çok avantajları vardır. Ankara Filo Araç Kiralamanın faydalarını en belirgin olarak kriz dönemlerinde ülkemizde belirgin olarak gördük. Yaşanılan ekonomik krizlerde en belirgin görünen nokta likidite ihtiyacı olmuştur. Şirketler ellerindeki fonları daha etkin ve likit kullanmak istemişlerdir. Burada Ankara Filo Araç Kiralama uygulanan tedbirlerin başında gelmiştir.

Özellikle kriz dönemlerinde, şirketin aktifine kayıtlı bir otomobil ile Ankara Filo Araç Kiralama arasında; Ankara Filo Araç Kiralama lehine çok sayıda avantaj vardır. Burada Ankara Filo Araç Kiralama yapan işletmelerden olan Ankacar Rent A Car, fonlarını aktiflere bağlamamış olurlar. Likit varlıklarını aktif varlık olarak otomobile değil de Ankara Filo Araç Kiralamayla çözdüklerinde artan risk ortamından daha kısa sürede çıkmayı sağlayabilirler.

Burada şirketlerin ellerinde bulundurdukları var olan fonları, bir otomobil satın almak için kullanmayarak likit kalmaya devam etmektedirler. bunun yerine Ankara Filo Araç Kiralama yaparak, ellerindeki kaynakları daha verimli ya da daha doğru ifadeyle kar marjı daha yüksek olan kendi faaliyet alanlarında kullanmalarına olanak sunmaktadır.

Bu sebepten; ANKACAR Ankara Filo Araç Kiralama olarak, kurumsal müşretilerimizin Ankara Filo Araç Kiralama ihtiyaçlarında, profesyonel çalışma ekibimiz ve zengin filomuzla ,krizsiz ve risksiz bir Türkiye temennilerimizle sizlerin hizmetinizde olmaktan gurur duyarız